-

Inici IHLS Group

+34 93 268 45 11 | info@ielts-ihes.com

Català | English | Español

Dates i matriculació dels exàmens IELTS

IELTS

Disponibilitat

Les places disponibles per als exàmens són limitades i s'emplenen ràpidament, per la qual cosa cal inscriure's aviat.

Indiqueu una segona opció de data d'examen en fer la inscripció.

Dates IELTS a Barcelona

  • Preu €210

If you don't see the whole table, swipe left or right

Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday August 18 FULL Inscripció GT Tuesday August 14 Friday August 31
Saturday August 25 Inscripció AC   Tuesday August 21 Friday September 7
Saturday September 15 Inscripció AC   Tuesday September 11 Friday September 28
Saturday September 29 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday September 25 Thursday October 11
Saturday October 13 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday October 9 Friday October 26
Saturday October 27 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday October 23 Friday November 9
Saturday November 3 Inscripció AC   Tuesday October 30 Friday November 16
Saturday November 17 Inscripció AC   Tuesday November 13 Friday November 30
Saturday December 1 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday November 27 Friday December 14
Saturday December 15 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday December 11 Friday December 28

Dates IELTS a Donostia / San Sebastián

  • Preu €212

Lacunza

Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday September 29 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday September 25 Thursday October 11

UPV

Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday November 10 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday November 6 Thursday November 23

Dates IELTS a Logroño

  • Preu €212
Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday October 27 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday October 23 Friday November 9
Saturday November 17 Inscripció AC   Tuesday November 13 Friday November 30

Dates IELTS a Santiago de Compostela

  • Preu €212
Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday October 20 Inscripció AC   Tuesday October 16 Friday November 2

Dates IELTS a Vigo

  • Preu €212
Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday September 29 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday September 25 Friday October 12
Saturday December 1 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday September 25 Friday October 12

Pagament

Podeu pagar en efectiu, amb targeta de crèdit/dèbit o per transferència bancària. Els pagaments en efectiu només es poden fer en persona.

Els pagaments s'han de fer en les 24 hores següents a la inscripció.

Les inscripcions només es consideraran vàlides quan s'hagi rebut el pagament de la totalitat del preu.

Estàs preparat?

Cursos per a IELTS

Notes

Els exàmens de comprensió oral, comprensió escrita i expressió escrita tindran lloc en les dates indicades a la taula.

Generalment, l'examen d'expressió oral es programarà per la tarda del mateix dia dels exàmens escrits, començant a partir de les 13:00 hores. Tot i així, si fos necessari, aquest examen es pot programar fins a 7 dies abans o després dels exàmens escrits.

T'enviarem tota la informació necessària a la carta de confirmació que rebràs el dilluns de la setmana de l'examen.