-

Inici IHLS Group

+34 93 268 45 11 | info@ielts-ihes.com

Català | English | Español

Dates i matriculació dels exàmens IELTS

IELTS

Disponibilitat

Les places disponibles per als exàmens són limitades i s'emplenen ràpidament, per la qual cosa cal inscriure's aviat.

Indiqueu una segona opció de data d'examen en fer la inscripció.

Dates IELTS a Barcelona

  • Preu €210

2019

If you don't see the whole table, swipe left or right

Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday June 29 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday June 25 Friday July 12
Saturday July 6 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday July 2 Friday July 19
Saturday July 27 Inscripció AC Inscripció GT Tuesday July 23 Friday August 9

Dates IELTS a Donostia / Sant Sebastià

  • Preu €212

2019

Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday July 27 Inscripció AC Inscripció GT Sunday July 21 Friday Augut 9

Dates IELTS a Logronyo

  • Preu €212

2019

Fecha del examen Academic General Training Límite de inscripción Resultados
Saturday June 29 Inscripció AC Inscripció GT Sunday June 23 Friday July 7
Saturday July 27 Inscripció AC Inscripció GT Sunday July 21 Friday August 9

Dates IELTS a Santiago de Compostela

  • Preu €212

Pròxima convocatòria a Santiago, per confirmar.

Dates IELTS a Vigo

  • Preu €212

2019

Data de l'examen Academic General Training Límit d'inscripció Resultats
Saturday July 27 Inscripció AC Inscripció GT Sunday July 21 Friday August 9

Pagament

Podeu pagar en efectiu, amb targeta de crèdit/dèbit o per transferència bancària. Els pagaments en efectiu només es poden fer en persona.

Els pagaments s'han de fer en les 24 hores següents a la inscripció.

Les inscripcions només es consideraran vàlides quan s'hagi rebut el pagament de la totalitat del preu.

Estàs preparat?

Cursos per a IELTS

Notes

Els exàmens de comprensió oral, comprensió escrita i expressió escrita tindran lloc en les dates indicades a la taula.

Generalment, l'examen d'expressió oral es programarà per la tarda del mateix dia dels exàmens escrits, començant a partir de les 13:00 hores. Tot i així, si fos necessari, aquest examen es pot programar fins a 7 dies abans o després dels exàmens escrits.

T'enviarem tota la informació necessària a la carta de confirmació que rebràs el dilluns de la setmana de l'examen.